MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 9065418
nr 906 5418
Sideboard
Teak, 1950/60-tal, längd: 190, djup: 43, höjd: 66
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 18:10:21
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr